Black and Burgundy

by | Dec 10, 2017 | Fashion | 0 comments

Většinou nosím kombinaci black and black. Černou jsem si hodně oblíbil a vlastně tvoří asi 90% mého šatníku. Někdo by mohl říct, že je to celkem nudný styl. Černé kalhoty, černé triko, černý top a zítra zase to stejné. Když ale kombinujete jiné střihy, materiály, tak se s tím dá hodně vyhrát.

Největší výhodou black and black je, že se dá lehce kombinovat s většinou barev. Pak stačí vzít jednu věc, změnit barvu a stylovka je na světě. A hlavně! Černá mi prostě sluší. Teda všem haha.

Na rozbití černoty je super třeba bomber. Já zvolil burgundy barvu, která krásně vynikne. Když jsem ho vybíral, tak jsem si nebyl úplně jistý. Je vlněný, oversized a tak trochu od pohledu jak od dědy. Po několika dnech stalkování bomberu na webu jsem ho nakonec objednal.

Přišel mi. Nechal jsem nerozbalenou krabici jeden den v pokoji. Pak jsem ji otevřel, koukl se zlehka dovnitř, sáhl si a další dva dny ležel dál. Asi strach. No. Nakonec jeho čas přišel a jsem z něho nadšený! Jen zima přišla moc brzo a nebo já ho vytáhl moc pozdě. Takže jaro! Těš se!

By the way skoro vždycky, když si něco koupím, tak mi to nejdřív leží několik dní zabalený a až pak to vybalím. Máte to stejně? A nebo se na to hned vrhnete?

 

Bomber: The G (click)

Triko: Zara

Kalhoty: Zara

Boty: Converse

Čepice: Reebok Les Mills

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *