Jak jsem ušetřil čas.

by | Dec 10, 2018 | Lifestyle | 0 comments

Chtěl bych se s vámi podělit o něco, co mi totálně ulehčilo život ve více směrech. Dostal jsem pračku a sušičku od LG. Vlastně do té doby jsem sušičku nikdy nepoužíval. Nikdy mě nenapadlo, že to potřebuju: “Nejsem mamina,” a tak. Hned ale po prvním sušením jsem se zamiloval.

Jestli chcete vědět, kterou mám přesně já, tak tady. Je to nejnovější typ od LG – Dual Inverter Heat pump s dvojitou úsporou. Šetříte čas a energii. Energii asi zjistím až později, ale úspora času je fakt pecka. Žádné věšení prádla a čekání, než uschne. Za hodinu je všechno hotové a připravené do skříně. Většina oblečení se ani nemusí žehlit, je to hezky nadýchané.

A asi jako bonus – když vytahuju prádlo ze sušičky. Vždycky se zanořím do té kupy a nechci vylézt, jak to příjemně hřeje.

Jako shrnutí bych rád pronesl, že nechápu, jak jsem mohl bez toho do teď žít. To je tak velké usnadnění života, že až zírám. A třeba, když si vzpomenu, že chci tohle tričko, mikinu, cokoliv co je ve špíně, tak do hodiny mám vypráno i vysušeno a můžu jít.

A to se mi právě stalo, chystal jsem se na párty a měl jsem v hlavě, co si vemu na sebe. Když jsem se šel chystat, tak jsem zjistil, že to tríčo, který si chci vzít /čti: potřebuju si vzít/ je ve špíně. Ajajaj, nikam nejdu! Ale hodil jsem tričko do pračky, pustil rychlý program na 14 minut, pak sušička na rychlý na 30 minut. Mezitím jsem se chystal a tak. Takže večer zachráněný. #typroblémy

Taky super věc je appka od LG. Pračka i sušička je napojená na wifi a můžu ji ovládat z telefonu odkudkoliv. Jen teda by se mi občas ještě hodil robot, který by přehodil prádlo z pračky do sušičky, když zrovna nejsem doma a přijde mi notifikace, že je dopráno. Ale to třeba někdy příště.

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *