Summer Sunshine I miss you

by | Jan 9, 2018 | Lifestyle | 4 comments

Šero. Tma. Černočerná tma. A taky mlíko. Bílý, divný povlak. A nuda. Nechápu tohle počasí. Zimy bývají dost tmavé, lidi propadají depresím z nedostatku slunečního svitu. Ale tohle už je i na mě moc. Většinou mám dostatek energie a sil překonat stavy, kdy se vám nic nechce, máte mrzutou náladu a věci. Ale tuhle zimu je to dost těžké.

Vlastně si už ani nepamatuju, jak vypadá slunce. Myslím, že to bylo něco velkého, kulatého a hřálo to? Zkrátka letošní zima se moc nepovedla. Spíš mi to připomíná podzim. Ale ne ten hezký, kdy si v mikině běháte po parku a rozhazujete listí štěstím. Ale takovou tu sychravou, kdy jakmile vylezete z postele, hned na vás skočí něco těžkého, co z vás vysává energii.

‘Vždyť bylo tuhle hezky, svítilo slunce.’ Jasně, jeden den v měsíci to zachrání. Ale už dost depkaření Davide! Chtěl jsem si jen trochu postěžovat a trochu to teď otočíme.

 

Když nemůže Mohameďák k hoře, musí hora k Mohamedovi. A nebo naopak? A tou horou myslím spíš to moře a slunce. Takže balte kufry a opusťte čekíi.

A kam třeba?

Všude kde je hezky. Otevřte instagram, koukněte, kde se teď lidi fotí na pláži a vyražte tam. Haha rada nad zlato co?

V tuhle dobu to ale musí být velká exotika, abyste si mohli lehnout do teplého písku, nechat si šplouchat slanou vodu na nohy a posílat jednu instastory za druhou. Což pro někoho to v tuto roční dobu může být nereálné z důvodu času, práce, financí, všelijakých závazků a nebo ze strachu, že je tam něco uštkne, kousne, otráví nebo sní.

V tom případě zůstaňme v Evropě, odjet na pár dní prozkoumat novou oblast, nové město. Sice se teď v Evropě moc nesmočíme, ale dejte si upřímně ruku na bříško, stejně jste ještě od novoročního předsevzetí nestihli zhubnout do plavek. Ajajaj.

Po Evropě je spousta krásných míst a měst. Nabízejí se velká města, klasicky Barcelona, Řím, Athény, Malaga, Nice… V případě, že už jste tam byli, určitě se tam dají najít neprozkoumaná místa. Nebo můžete zvolit cíl výletu jiný, než vidět hlavní památky. Může to být poznávání z hlediska tradičního jídla nebo se úplně vyhnout turistickým místům a nasát atmosféru z pohledu ‘domorodce’. Pokud využíváte Airbnb, tak vám určitě vždycky poradí, kam oni sami rádi chodí a nebo se ještě před cestou seznamte s někým třeba na instagramu.

A kdo už má klasických výletů dost, mám tu pro vás několik typů, kam by to stálo za menší výlet a zároveň některá z nich jsou na mém wish listu.

4 Comments

 1. Kubajz

  Noooo tK si rekneme na rovinu Dave ze pri pohledu na tve foto z dovolenych clovek ma uplne jine pocity nez je treba…deprese 🙈😱🔝

  Reply
  • davidpartl

   haha tak se třeba potkáme ve fitku

   Reply
 2. Janicoq

  Já si myslím, že i třeba Budapešť rozsvítí oči každému 🙂 s wellnessem hezky… 💁🏼‍♀️

  Reply
  • davidpartl

   Tam jsem ještě nebyl :))

   Reply

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *